apsuva
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYOAPSUVA

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

.. Bülent ERSOY röportajından.

YazarMesaj
saşa
admin
admin
saşa

.. Bülent ERSOY röportajından. Empty
MesajKonu: .. Bülent ERSOY röportajından.   .. Bülent ERSOY röportajından. Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 10:55 am

Modacınızı mı değiştirdiniz? Sahne kostümünü Nur Yerlitaş’ın hazırladığı yazıldı…

B.E: Madem sordun onu da ifade etmek isterim. Elbisemin yaratıcısı kıymetli arkadaşım sayın Tanju Babacan diye bizahiti anons etmeme rağmen kadim dostum ve janrının en büyük isimlerinden sayın Nur Yerlitaş’ın imzasını taşıyor diye yazmışsınız. Bu da kocaman bir yanılgıdır ve emeğe büyük saygısızlıktır. Bu neye benzer “şarkıyı ben okumuşumdur ama altına Zeki Müren yazılmıştır” tıpkı bunun gibi bir durum oluşmuştur. Halkı doğru bilgilerle bilgilendirmeniz en büyük dileğimdir. Hepinizi seviyorum. Bu vesile ile muhterem okurlarınızada vermiş olduğunuz hayali yanlış bilgilerin düzeltilmesi açısından bu konuları da belirtmekte fayda mülaza ettim. Muhterem okurlara, muhterem sanat severlere de her zaman olduğu gibi en derin saygılarımı ve en engin sevgilerimi yineleyerek iletiyorum. Saygılarımın kabulu dileği ile efendim.
http://radyoapsuva.tr.gg

.. Bülent ERSOY röportajından.
1 sayfadaki 1 sayfası